TFCR0603-16W-E-22R6BT
MFR.Part #
TFCR0603-16W-E-22R6BT
JLCPCB Part #
C4204756
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS