TFCR0603-16W-C-3243FT-1K
MFR.Part #
TFCR0603-16W-C-3243FT-1K
JLCPCB Part #
C4259266
Description
-55℃~+155℃ 324kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS