TFCR0603-16W-C-1503FT-1K
MFR.Part #
TFCR0603-16W-C-1503FT-1K
JLCPCB Part #
C4136234
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS