TFCR0603-10W-E-1103BT-1K
MFR.Part #
TFCR0603-10W-E-1103BT-1K
JLCPCB Part #
C4319579
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS