TFCR0603-10W-E-9091BT
MFR.Part #
TFCR0603-10W-E-9091BT
JLCPCB Part #
C4092944
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS