TFCR0402-16W-K-6492FT-1K
MFR.Part #
TFCR0402-16W-K-6492FT-1K
JLCPCB Part #
C4048903
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS