TFCR0402-16W-E-6652BT
MFR.Part #
TFCR0402-16W-E-6652BT
JLCPCB Part #
C4273871
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS