TFCR0402-16W-E-1302BT
MFR.Part #
TFCR0402-16W-E-1302BT
JLCPCB Part #
C4310088
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS