LMCI1608-12NJT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
LMCI1608-12NJT
JLCPCB Part #
C3911040
Package
0603
Description
12@100MHz 12nH 300mA 3GHz 450mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS