LMCI1608-10NJT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
LMCI1608-10NJT
JLCPCB Part #
C3911206
Package
0603
Description
10nH 12@100MHz 3.5GHz 300mA 400mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS