LMCI0201-1N1ST
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
LMCI0201-1N1ST
JLCPCB Part #
C3911053
Package
0201
Description
1.1nH 10GHz 110mΩ 13@500MHz 440mA 0201 Inductors (SMD) ROHS