LCR2512-R250GT
MFR.Part #
LCR2512-R250GT
JLCPCB Part #
C4351999
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250mΩ 2W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS