CR2512-2W-331JT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR2512-2W-331JT
JLCPCB Part #
C4005953
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 2W 330Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS