CR2512-1W-271JT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR2512-1W-271JT
JLCPCB Part #
C4216784
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 270Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS