CR2010-2W-161JT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR2010-2W-161JT
JLCPCB Part #
C4220391
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS