CR2010-1W-3830FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR2010-1W-3830FT
JLCPCB Part #
C4090209
Description
-55℃~+155℃ 1W 383Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS