CR2010-1W-220JT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR2010-1W-220JT
JLCPCB Part #
C4149845
Description
-55℃~+155℃ 1W 22Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS