CR2010-1W-2051FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR2010-1W-2051FT
JLCPCB Part #
C4215483
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.05kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS