CR2010-1W-122JT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR2010-1W-122JT
JLCPCB Part #
C4183392
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS