CR1206-8W-6651DT
MFR.Part #
CR1206-8W-6651DT
JLCPCB Part #
C4318018
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS