CR1206-4W-9091FT
MFR.Part #
CR1206-4W-9091FT
JLCPCB Part #
C4151749
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS