CR1206-4W-685JT
MFR.Part #
CR1206-4W-685JT
JLCPCB Part #
C4083187
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS