CR1206-4W-684JT
MFR.Part #
CR1206-4W-684JT
JLCPCB Part #
C4035648
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS