CR1206-4W-473JT
MFR.Part #
CR1206-4W-473JT
JLCPCB Part #
C4264344
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS