CR1206-4W-130JT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR1206-4W-130JT
JLCPCB Part #
C4127147
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS