CR0805-10W-6814FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR0805-10W-6814FT
JLCPCB Part #
C4175692
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS