CR0603-16W-2554FT
MFR.Part #
CR0603-16W-2554FT
JLCPCB Part #
C4196955
Description
-55℃~+155℃ 2.55MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS