CR0603-16W-1584FT
MFR.Part #
CR0603-16W-1584FT
JLCPCB Part #
C4071533
Description
-55℃~+155℃ 1.58MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS