CR0603-10W-7R50FT
MFR.Part #
CR0603-10W-7R50FT
JLCPCB Part #
C4076578
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS