CR0603-10W-7874FT
MFR.Part #
CR0603-10W-7874FT
JLCPCB Part #
C4064212
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS