CR0603-10W-752JT
MFR.Part #
CR0603-10W-752JT
JLCPCB Part #
C4008241
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS