CR0603-10W-2R32FT
MFR.Part #
CR0603-10W-2R32FT
JLCPCB Part #
C4035245
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS