CR0603-10W-2374FT
MFR.Part #
CR0603-10W-2374FT
JLCPCB Part #
C4223805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.37MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS