CR0603-10W-1R00FT
MFR.Part #
CR0603-10W-1R00FT
JLCPCB Part #
C3927358
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS