CR0603-10W-183JT
MFR.Part #
CR0603-10W-183JT
JLCPCB Part #
C3942392
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS