CR0603-10W-1584FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR0603-10W-1584FT
JLCPCB Part #
C3943141
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.58MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS