CR0402-16W-106JT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR0402-16W-106JT
JLCPCB Part #
C6156826
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS