SCR2512J82R
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR2512J82R
JLCPCB Part #
C3018435
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS