SCR1210J8K2
MFR.Part #
SCR1210J8K2
JLCPCB Part #
C3018183
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS