SCR2512J470K
MFR.Part #
SCR2512J470K
JLCPCB Part #
C3018392
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 470kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS