SCR2512J1R2
MFR.Part #
SCR2512J1R2
JLCPCB Part #
C3018446
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS