SCR1210J1R3
MFR.Part #
SCR1210J1R3
JLCPCB Part #
C3018201
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS