SCR1206F5R23
MFR.Part #
SCR1206F5R23
JLCPCB Part #
C3017329
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.23Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS