SCR1210J680R
MFR.Part #
SCR1210J680R
JLCPCB Part #
C3018160
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS