SCR1206F40R2
MFR.Part #
SCR1206F40R2
JLCPCB Part #
C3017299
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 40.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS