CR2W-560K±5%-9T73
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
CR2W-560K±5%-9T73
JLCPCB Part #
C2903455
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 500V 560kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS