SCR1206F15K
MFR.Part #
SCR1206F15K
JLCPCB Part #
C3017033
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS