SCR0805F4K75
MFR.Part #
SCR0805F4K75
JLCPCB Part #
C3016495
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS