SCR0805F2R49
MFR.Part #
SCR0805F2R49
JLCPCB Part #
C3016551
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.49Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS