SCR0805F1K69
MFR.Part #
SCR0805F1K69
JLCPCB Part #
C3016613
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS